KONST / Litografier / Färglitografi 15707202
nr 1570 7202
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, numrerad 48/155, björknäver. Färglitografi, bildmått: 39x53 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:40:10
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz